כיתה ו'
תשנ"ה   95 - 1994
כיד המסורת הטובה עליו, גם בכיתה ו' כתב יוחאי עבודה על החתול. הפעם הוא כתב על האמונות הטפלות הקשורות בחתול . יוחאי העדיף תמיד להעלות את רעיונותיו על הכתב, ובצורה זו להציג אותם. בכיתה ו' הוא פתח לשם כך מחברת מיוחדת שלה קרא "מכל הבא ליד" . במחברת נמצא מבחן למחוננות, שיוחאי חיבר ובו מבוטאת המבוכה והבילבול שהיו מנת חלקו בכל הקשור להיותו מחונן. עוד יש במחברת דף של בדיחות מצוירות ודף, שלו קרא יוחאי "בדיחות רכילות". למעשה זהו אוסף של משחקי מילים.
יוחאי נהג לסיים במהירות את מבחניו, וניצל הזמן שהתפנה לו, עד שכולם יסיימו כדי להוסיף על דפי המבחנים בדיחה, ציור או שעשועון אחר. כאן מוצג ציור שהוא למעשה עיבוד דמיוני של נוף סביבת הגן הבוטני במרכז הכרמל בחיפה למעין של משחק מחשב, שכדוגמתו היו אז מקובלים (האחים מריו, לדוגמה). את המשחק צייר יוחאי על צידו השני של דף מבחן הלשון. על כריכה של אחת המחברות שלו הוא אייר את המושג "רוויה" ועל כריכת מחברת אחרת הוא צייר את משחק המחשב הנפוץ באותן השנים - פקמן.
בשנה ההיא היתה תוכנית הטלויזיה הפופולרית ביותר בקרב ילדי ישראל ה"קומדי סטור". באחת ממחברותיו של יוחאי נמצא ציור ובו מאין תוכנית מחשב המדגימה את הפיכתו של יוחאי לגיבור ה"קומדי סטור", הוא "ז'וז'ו חלסטרה" .     החתולכיה (חנוכיה של חתולים) וה- תשבץ מטושבט (תשבץ לט"ו בשבט) הם עוד שתי דוגמאות נחמדות למשחקי המילים שיוחאי שיעשע בעזרתם את עצמו. לחתולה שהמשיכה להיות נושא מוביל בציורים של יוחאי, נוספו בקייץ 1995 מספר גורים.